Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
iduzel: 1941
idvazba: 2321
šablona: stranka
čas: 25.7.2021 18:21:57
verze: 4926
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Ústav chemické technologie restaurování památek

Upozornění: V současnosti probíhá úprava stránek, omluvte případnou nefunkčnost některých částí. Děkujeme za pochopení!


 

Aktuality

 ◳ vykricnik (jpg) → (originál) Děkan Fakulty chemické technologie rozhodl o otevření doplňovacího kola přijímacího řízení do čtyřletého bakalářského studijního programu Konzervování-restaurování uměleckořemeslných děl, se specializacemi:

  • Konzervování-restaurování uměleckořemeslných děl ze skla a keramiky,
  • Konzervování-restaurování uměleckořemeslných děl z textilních materiálů,
  • Konzervování­-restaurování uměleckořemeslných děl z kovů.

Podrobnosti naleznete na stránce Uchazeč - informace o bakalářském studiu.


Ústav chemie pevných látek a Ústav chemické technologie restaurování památek VŠCHT Praha a Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i. zvou na seminář zaměřený na mineralogické vědy k uctění 101. výročí narození prof. Ing. Jaroslava Bauera, CSc., který se uskuteční 7. 10. 2021 ve Strahovském klášteře v Praze.

Podrobnější informace naleznete ve 3. cirkuláři.


The 36th Biennial Congress of the International Paper Historians (IPH) will be held in Krems/Donau, Austria in 2022, August 17–22. The congress will focus on paper, whatever its source, used as the primary material for Graphic Art world-wide. 
For more information visit http://www.paperhistory.org/index.php


Na stránce Uchazeč - informace o magisterském studiu byly zveřejněny Okruhy pro přijímací pohovor pro magisterský studijní program Technologie konzervování-restaurování objektů kulturního dědictví.


Den otevřených dveří proběhl letos netradičně pouze online. Pokud jste neměli čas se ho zúčastnit, je možné jej shlédnout ze záznamu na webových stránkách školy.

Video s prezentací Fakulty chemické technologie můžete shlédnout na YouTube.

Informace o našich studijních programech Technologie konzervování-restaurování objektů kulturního dědictví (3letý Bc. program) nebo Konzervování-restaurování uměleckořemeslných děl (4letý Bc. program) najdete na naší stránce s informacemi pro uchazeče. Kromě informačních materiálů na uvedené stránce naleznete i prezentace prací, na kterých se podíleli studenti našich programů.


Na stránce Student → Magisterské studium byly zveřejněny Okruhy pro státní závěrečné zkoušky  (letní semestr 2020/2021) - studijní program Technologie konzervování-restaurování objektů kulturního dědictví, specializace Technologie konzervování-restaurování objektů kulturního dědictví .


Aktualizováno: 24.6.2021 14:30, Autor: Michal Novák

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum
zobrazit plnou verzi